Firma Özgeçmişi : Akaryakıt bayiliğine Sarı Petrol adı altında sektöre ilk adımını 1970 yılında atan firmamız, Petrol Şehri Olan Batman ilinde Faaliyetine Şahıs firması olarak Başlamıştır.o yıllarda yoğun olarak Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Gaz yağı akaryakıt ticareti yapmış 1980 yılında ise İstanbulda Sarı Petrol  adında yine şahıs firması kurmuş 1996 yılında ise Aydın Sarı ve Oğulları Limited Şirketi Kurulmuştur.akaryakıt dışında ticaretini yaptığımız Turizm Seyahat Acentası (Tüm Uçak Biletlerinin Satışı) Eğitim ve Öğretim olarakta Sürücü Kursumuz bulunmaktadır.

Çalışma Prensipleri  :Akaryakıt teslimatımızı Bayisi Olduğumuz Petrol Ofisi A.Ş. dolum tesisleri çıkış kapısından   müşterilerimize yapmaktayız.bu durum müşterilerimizin firmamıza olan güven duygusunu had safhalara taşımaktadır.ve
 bu teslimat şeklimiz Türkiyede yıllardan beridir devam etmektedir.

Bugünkü Bayiliğimiz
:
01/01/2005 tarihinden itibaren yürürlüğe giren Petrol Yasası nedeniyle, Enerji Piyasası
Düzenleme Kurulu Tebliğleri gereğince firmamız, akaryakıt sektörünün güçlü ve güvenilir firması olan PETROL OFİSİ AŞ. yi tercih ederek, bu firmanın lisanslı bayiliğini almıştır.

Müşteri Portföyü : Firmamız, Batman ve İstanbul illerinde bulunan sanayicilerimize Akaryakıt hizmeti,İstanbul'da ise Bilgisayar ve Sürücü kursu işletmeciliği hizmeti vermektedir. Şu anda petrol faaliyetinde 300 e yakın müşteri portföyü Eğitim ve öğretimde ise 18000 e yakın müşteri portföyüne sahiptir.

Taşıma Filomuz : Firmamız, bugün itibarı ile 300 ton siyah ürün ( Kalorifer yakıtı ve Fuel-Oil/6 ) ve 50 ton  beyaz ürün ( Motorin ve Gazyağı ) taşıma filosuna sahip olup, titizlikle seçilen servis elemanlarının her biri ayrı ayrı  konusunda uzman ve saygındır.

Çalışma İlkeleri : Firmamızda ve Kurumumuzda Koşulsuz Müşteri memnuniyeti ilkesi ve prensibi ile çalışma anlayışı
ile piyasanın haklı güvenini kazanmış olan firmamız, bugüne kadar ticari anlayışı gereği müşterilerinin akaryakıt
konusundaki sorunlarına çözümler getirmiş, sanayicilerimize  saat, gün, mevsim ayırımı yapmaksızın hizmet sunmaya devam etmiştir,2006 Yılına kadar sürücü kursundan 18000 kişiyi ehliyet sahibi yapmıştır.

 

 Aydın Sarı Petrol  Şirinevler Meydanı Toyak İş Merkezi Giriş Kat No:75 Şirinevler-Bahçelievler  İSTANBUL. 
  Tel: (0212)   503 25 25 - 551 04 44    Email:
info@aydinsari.com.tr

 

Ehliyet Kursu Web Sitesi

Türk Web Siteleri

Aydın Sarı Sürücü Kursu

Petrol Akaryakıt-Benzin Motorin-Fueloil- Kal Yak

E P D K  Hakkında

Hizmetlerimiz

Akaryakıt Ürünleri

Akaryakıt Fiyatları

 

Hakkımızda

Referanslarımız

 

Aydın Sarı Petrol

 

VT Ads